The Finals 2023 nabídnou bohatý program pro účastníky i diváky

Velké finále již 6. ročníku úspěšného projektu Jr. NBA League Czech Republic se nezadržitelně blíží. Věříme, že se již těšíte, a my s vámi! Kromě samotné hry pro Vás připravujeme bohatý doprovodný program, který jistě ocení nejen samotní hráči, ale především také fanoušci, kteří se rozhodnou dorazit podpořit svůj oblíbený tým. Vstupné je pro všechny zdarma. Už teď Vám můžeme slíbit, že se nudit nebudete.

Těší nás, že nás svou návštěvou na finálový den poctí současný hráč USK Praha a reprezentant Patrick Samoura, který debutoval v české lize v roce 2018 a má odehráno i několik zápasů za národní basketbalový tým.

Mimoto jsme moc rádi, že nás navštíví také bývalý český profesionální hráč Jiří Welsch, který v NBA odehrál úctyhodných 247 zápasů a je považován za nejlepšího českého hráče v prestižní severoamerické NBA.

Pokud si budete chtít vytvořit vzpomínku na letošní The Finals, tak neváhejte využít náš fotokoutek, který se v loňském roce těšil velké oblibě, a který najdete ve středu v hlavní hale. 😊

Po sportovní hale se bude také pohybovat maskot Busty, se kterým si budete moci plácnout, vyfotit se, a pokud budete mít štěstí, tak Vám od něj přistane některá z pěkných cen, které bude vhazovat do publika. A nakonec pro Vás připravujeme zajímavé soutěže o věcné ceny na ploše.

Co se týče dopravní dostupnosti, tak bychom rádi upozornili, abyste případně přehodnotili dopravu ke sportovní hale osobním automobilem. Bohužel pravděpodobně nebude v blízkosti sportovní haly dostatek parkovacích míst. Pokud přece jen plánujete svou cestu automobilem, tak doporučujeme zaparkovat na Letenské pláni, kde je celoročně provozováno parkoviště.

Jak se k nám dostanete MHD:

Metrem, linkou A, výstup na stanici Hradčanská, poté pěšky na Letenskou pláň (cca 7 minut) či tramvají č. 1, 8, 25 nebo 26, výstup na zastávce Sparta

Metrem, linkou B, výstup na stanici Náměstí republiky, následně tramvají č. 8 nebo 26, výstup na zastávce Sparta

Metrem, linkou C, výstup na stanici Vltavská, následně tramvají č. 1, 8, 12, 25 nebo 26, výstup na zastávce Sparta

Poté pěšky cca 10 minut.

Přijďme všichni vytvořit krásnou atmosféru a udělejme ročník 2023 nezapomenutelným!