The Finals 2022 nabídnou bohatý program pro všechny

Máme před sebou poslední volný víkend před Velkým finále již 5. ročníku úspěšného projektu Jr. NBA League Czech Republic. Věříme, že se již těšíte, ale to ještě netušíte, co všechno na Vás čeká. Kromě samotné hry pro Vás připravujeme bohatý doprovodný program, který jistě ocení nejen samotní hráči, ale především také fanoušci, kteří se rozhodnou dorazit podpořit svůj oblíbený tým. Už teď Vám můžeme slíbit, že se nudit nebudete.

Tak jako každý rok, i letos se můžete těšit na ambasadory z řad bývalých hráčů NBA. Velice si vážíme toho, že se nás letos rozhodl navštívit bývalý chorvatský profesionální hráč Dalibor Bagaric, který 3 sezóny hrál v NBA za Chicago Bulls. Pro všechny hráče navíc bude probíhat v úterý 8. 11. workshop s tímto ambasadorem, takže si hráči budou moci vyzkoušet, jaké to je trénovat a hrát po boku skutečného hráče NBA.

Mimoto jsme moc rádi, že nás navštíví také bývalý český profesionální hráč Jiří Welsch, který v NBA odehrál úctyhodných 247 zápasů a je považován za nejlepšího českého hráče v prestižní severoamerické NBA.

Pokud budete chtít zvěčnit svou vzpomínku na letošní The Finals, tak Vám nabídneme tuto možnost v po celý úterní den ve fotokoutku, který byl dokonce i na samotném Eurobasketu. Ti, co na Eurobasketu letos byli, již určitě vědí. Pro Vás ostatní bude fotokoutek zajisté milým překvapením. Neváhejte ho v navštívit. 😊

Po sportovní hale se bude také pohybovat maskot Busty, se kterým si budete moci plácnout, vyfotit se, a pokud budete mít štěstí, tak Vám od něj přistane některá z pěkných cen, které bude vhazovat do publika. A nakonec pro Vás připravujeme zajímavou soutěž na ploše.

Co se týče dopravní dostupnosti, tak bychom rádi upozornili, abyste případně zvážili dopravu ke sportovní hale osobním automobilem. Bohužel pravděpodobně nebude v blízkosti sportovní haly dostatek parkovacích míst. Pokud přece jen plánujete svou cestu automobilem, tak doporučujeme zaparkovat na Letenské pláni, kde je celoročně provozováno parkoviště.

 

Jak se k nám dostanete MHD:

Metrem, linkou A, výstup na stanici Hradčanská, poté pěšky na Letenskou pláň (cca 7 minut) či tramvají č. 1, 8, 25 nebo 26, výstup na zastávce Sparta

Metrem, linkou B, výstup na stanici Náměstí republiky, následně tramvají č. 8 nebo 26, výstup na zastávce Sparta

Metrem, linkou C, výstup na stanici Vltavská, následně tramvají č. 1, 8, 12, 25 nebo 26, výstup na zastávce Sparta

Poté pěšky cca 10 minut.

 

Pokud přece jen nebudete moci dorazit osobně, tak pro Vás máme možnost shlédnout veškeré dění ve Sportovní hale Královka na našem YouTube kanále Jr. NBA League, kde budeme mít live stream.

https://www.youtube.com/channel/UCaYILS1PB2bs5ILH7rBUKmg/featured