Start ČD Cupu odložen - příprava pokračuje!

Na základě harmonogramu uvolňování opatření vydaných Vládou ČR přinášíme informace týkající soutěže ČD Cup ŠBL, který je kvalifikační soutěží pro Jr. NBA League. Vzhledem k tomu, že když dojde v letošním školním roce k otevření škol, půjde jen o velmi provizorní režim, není reálné projekt do konce června odstartovat.


(Re)start projektu je tedy naplánován po letních prázdninách. V září a říjnu budou odehrána základní kola, v listopadu pak budou následovat semifinálové skupiny a FINAL 6. Samozřejmě pokud to zdravotní situace v ČR dovolí. Jr. NBA League by, tak byla hrána až následně a to předběžně v období leden-březen 2021.

Je to dlouhá doba bez soutěžního basketbalu, ale jak se říká vše zlé je pro něco dobré. Období než se znovu rozeběhnou soutěže můžete využít k individuální nebo rodinné přípravě. Česká basketbalová federace i NBA se v tom snaží pomoci. ČBF hned na začátku karantény přišla s projektem #vratimselepsi a NBA ji následovala měsíčným online tréninkovým programem v aplikaci OWQLO. Sleduj naše sociální sítě a budeš v obraze. Navíc tam pro vás chystáme i soutěže, ať vás pozitivně motivujeme! I když se nemůžeme v takové míře setkávat, můžeme zůstat v kontaktu!!!

FB profil ČD Cupu

FB profil Jr. NBA League