Motivace pro účastníky vyřazovacích bojů

Ještě než odstartují zápasy vyřazovací části, rozhodli jsme se zveřejnit motivaci pro všechny týmy a ukázat jim, že snažit se v letošním ročníku Jr. NBA League se dozajista vyplatí!

Oproti loňskému roku jsme mohli v soutěži sledovat více než dvojnásobný počet škol. Základní části tak předcházela kvalifikace a zájem o tento mimořádný projekt neustále roste. Díky kvalifikaci se turnaje uskutečnily ve více městech a více dětí mělo příležitost se Jr. NBA přímo účastnit. Vzhledem k tomu, jakým směrem se projekt ubírá, rozhodli jsme se pro letošního vítěze připravit opravdu nezapomenutelný zážitek a věříme, že po odhalení budou všichni mladí baskeťáci zapojení do projektu na palubovce doslova létat 🙂

O co se tedy jedná? Tým, který 12. prosince v Pardubicích vystoupá na pomyslný trůn a stane se tak historicky druhou organizací, která se může pyšnit titulem vítěze Jr. NBA League v České republice, poletí v červnu příštího roku do Chorvatska! V termínu od 11. do 15. června 2018 navštíví  hotel Le Meridien ve Splitu, kde se po celou dobu pobytu budou všichni členové výpravy cítit jako opravdové hvězdy.

Péče a servis budou odpovídat úspěchu a zásluhám vítězného celku, který se může těšit na skvělé zázemí a účast v turnaji s místními chorvatskými celky. Hotel si v rámci motivace můžete prohlédnout zde. Doprava do Chorvatska plánována letecky Praha-Split a zpět. Přepravu v místě bude zajišťovat pronajatý autobus.

Pokud měl snad někdo problémy s motivací a v Play-off se neplánoval vydat ze všech sil, tato informace to dozajista změní. Kdo bude nejlepší a podívá se do Chorvatska? To se dozvíme 12. prosince v Pardubicích…