Finále s velkým F je tady!

Pokud jste až do teď nevěnovali projektu Jr. NBA League přílišnou pozornost, ve svém vlastním zájmu byste tento přístup měli přehodnotit. Proč? Důvod je jednoduchý. Doslova za rohem je vrchol dlouhého snažení všech zapojených do tohoto sportovního projektu – The Finals!

Ale pěkně popořadě. V první polovině roku jsme zvládli odehrát kvalifikaci doslova po celé ČR, o velkých letních prázdninách jsme si dopřáli odpočinek a v říjnu se opět pustili do práce. Jedině v dobrém budeme vzpomínat na již tradiční Slavnostní draft, kde se rozhodlo o tom, které dresy budou školy oblékat po celou dobu hracích turnajů. Hned následující týden začaly turnaje základní části, během kterých se odehrálo neskutečných 120 zápasů. Z původní 30 si 16 nejlepších týmů vybojovalo postup do Play-off a všechny tyto týmy měly jediný cíl – probít se do The Finals, finálového dne, kde se rozhodne o tom, kdo zvedne nad hlavu pohár pro letošního vítěze.

The Finals 2018 se letos uskuteční ve středu 28. listopadu v prostorách krásné haly Královka v Praze. Čest účastnit se tohoto sportovního svátku budou mít 4 nejlepší týmy.

  • New York Knicks / ZŠ a MŠ Švihov
  • Washington Wizards / ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
  • Oklahoma City Thunder / ZŠ Komenského 2, Žďár nad Sázavou
  • Los Angeles Clippers / ZŠ Heyrovského, Olomouc

Kromě celkem 4 zápasů se mohou diváci i přímí aktéři dne těšit na bohatý doprovodný program. K dispozici bude fotokoutek, ze kterého si můžete odnést krásnou památku, vystoupení roztleskávaček a za jeden z vrcholů dne můžeme považovat vystoupení a následnou autogramiádu neskutečného parkouristy Taryho! Ceny pro nejlepší pak opět dorazí předat legendární český basketbalista Jiří Welsch a dorazí i zástupce NBA Europe Alex Sarama.

Níže najdete program zápasů.

9:15 Semifinále I.

New York Knicks vs. Oklahoma City Thunder

11:00 Semifinále II.

Los Angeles Clippers vs Washington Wizards

13:20 Zápas o 3. místo

15:30 Finále

Všechny fanoušky basketbalu i sportu obecně srdečně zveme, přijďte podpořit 4 skvělé týmy v cestě za jejich snem. Vstup je zdarma, těšíme se na Vás!