Play-off Jr. NBA League klepe na dveře!

Po odehrání celé základní části se všechny týmy, které postoupily, začaly pečlivě chystat na boje ve vyřazovací fázi. Máte už vybraného svého favorita a nevíte s kým hraje nebo stále váháte koho podpořit? Přečtěte si náš článek a dozvíte se vše podstatné.

První klání jsou v plánu 6. prosince v hale Rosnička v Brně, kde se odehraje Finále východní konference. Po třech týmech dodaly do Play-off Divize F a Divize E, Divize D má ve finálové části dva své zástupce.  Za největší adepty na postup do celkového finále lze považovat Milwaukee Bucks, Washington Wizards a Boston Celtics. Potvrdí vítězství ve svých divizích a papírové předpoklady?

O dva dny později, 8. prosince, se odehraje Finále západní konference. Tři týmy budou spoléhat na výhodu domácího prostředí. Finále se totiž odehraje na Folimance, kde se hrála Divize B, ze které postoupily do Play-off Clippers ze ZŠ Kuncovy, Sacramento zastupující pražský PORG a Golden State Warriors, za který hrají děvčata ze Sadské. Divize C má také tři zástupce a osmičku finalistů doplňují dvě školy ze severočeské Divize A.

V obou konferencích budou odehrané čtvrtfinálové a semifinálové duely, ve hře pak zůstanou čtyři poslední týmy. Ty se o celkového vítěze utkají ve velkém Finále, které nás čeká 14. prosince v hale Královka v Praze.

Časy, nasazené dvojice a vše potřebné si můžete prohlédnout v přiložené grafice. Kompletní rozpis Play-off je k dispozici zde.

vyrez zapad