Ostrý start soutěže se blíží - zaregistruj se v OWQLO a buď ve hře!

Na dobré věci se vyplatí počkat, věříme, že to bude platit i v případě letošního ročníku Jr. NBA League. Jsme rádi, že konečně můžeme potvrdit termín draftu letošního ročníku. Draft proběhne ve středu 18. května online formou. Začátek je naplánován na 10:30.

Po draftu bude konečně možné rozehrát samotnou soutěž. Základní část proběhne v období od 23. května do 15. června. Hrací termíny play-off se ještě budou řešit v návaznosti na rozpis základní části. Je možné i to, že by se kompletní play-off odehrálo až v novém školním roce.

Obrázek v tomto článku graficky znázorňuje složení jednotlivých divizí, konferencí a lig. Detaily o herním systému jsou popsány v propozicích.

OWQLO tě v vtáhne do hry

Novým celosvětovým partnerem Jr. NBA League je společnost OWQLO. OWQLO je členská platforma, která pro nás vytvořila nejen webovou stránku, ale také aplikaci v mobilu.

Aplikace spojuje hráče, trenéry, rodiče, zkrátka všechny aktéry neprofesionálního sportu a zajišťuje aktuální přehled dění ve vybraných soutěžích. Tato inovativní technologie navíc rozšiřuje možný sportovní zážitek za hranice hřiště.. Prioritou této aplikace je vaše bezpečnost, a proto jsou skupiny OWQLO uzavřené pouze pro členy.

Velkou výhodou OWQLO aplikace je to, že už není potřeba fyzicky podepisovat všechny potřebné souhlasy, GDPR a zřeknutí se odpovědnosti a uchovávat tyto materiály v listinné podobě. Nyní si každý rodič stáhne aplikaci v AppStore nebo v Obchod Play a podle námi vytvořeného návodu zaregistruje nejen sebe, ale také své dítě (účastníka soutěže). Rodič při své registraci ihned elektronicky podepíše všechny potřebné souhlasy a už nic nebrání tomu, aby jeho dítě mohlo hrát Jr. NBA League Czech Republic!

Aplikace OWQLO zatím není plně přeložena do češtiny, nicméně jsme pro vás připravili video návod na YouTube, díky kterému byste měli celou registraci bez problémů zvládnout. Odkaz na video návod naleznete níže.

Letos je registrace v aplikaci OWQLO pro všechny účastníky povinná, proto prosíme o zbytečné neotálení s registrací, protože dítě, které nebude v den zápasu zaregistrované, nebude moci hrát. Kromě vyplnění nezbytných souhlasů budete moci v aplikaci sledovat i aktuální výsledky a postavení vašeho oblíbeného týmu v tabulce. V dalších letech počítáme s rozšířením informací, které bude možné v aplikaci sledovat.

Tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=s6hCCaX5L7g&t=6s

V případě problému s aplikací napište na e-mail: info@jrnbaleague.cz poradíme vám.