Themes - Twenty Twenty-Two - en to cs_CZ translation catalogue (180 entries)

en: 404 content
cs_CZ: Obsah 404

en: <em>Flutter</em>, a collection of bird-related ephemera
cs_CZ: <em>Třepetání</em>, sbírka fejetonů souvisejících s ptáky

en: <em>Goldfinch </em><br><em>&amp; Sparrow</em>
cs_CZ: <em>Zlatohlávek </em><br><em>&amp; Vrabec</em>

en: <em>The Hatchery</em>: a blog about my adventures in bird watching
cs_CZ: <em>Líheň</em>: blog o mých dobrodružstvích při pozorování ptáků.

en: <em>Warble</em>, a film about <br>hobbyist bird watchers.
cs_CZ: <em>Warble</em>, film o <br>hobbyistických pozorovatelích ptáků.

en: <em>Watching Birds </em><br><em>in the Garden</em>
cs_CZ: <em>Pozorování ptáků </em><br><em>na zahradě</em>

en: A beautiful bird featuring a surprising set of color feathers.
cs_CZ: Krásný pták s překvapivou sadou barevných per.

en: A film about hobbyist bird watchers, a catalog of different birds, paired with the noises they make. Each bird is listed by their scientific name so things seem more official.
cs_CZ: Film o zájmových pozorovatelích ptáků, katalog různých ptáků spojený se zvuky, které vydávají. Každý pták je uveden svým vědeckým názvem, takže vše působí oficiálněji.

en: A podcast about birds
cs_CZ: Podcast o ptácích

en: A trouble of hummingbirds
cs_CZ: Potíže kolibříků

en: About page links
cs_CZ: Odkazy na stránku o projektu

en: About page links (dark)
cs_CZ: Odkazy na stránku o ptácích (tmavé)

en: About page on solid color background
cs_CZ: O stránce na jednobarevném pozadí

en: About page with large image and buttons
cs_CZ: Stránka o projektu s velkým obrázkem a tlačítky

en: About page with media on the left
cs_CZ: Stránka O nás s médii vlevo

en: About page with media on the right
cs_CZ: Stránka O nás s médii vpravo

en: About the hosts
cs_CZ: O hostitelích

en: About us
cs_CZ: O nás

en: An icon representing binoculars.
cs_CZ: Ikona představující dalekohled.

en: An illustration of a bird in flight
cs_CZ: Ilustrace ptáka v letu

en: An image of a bird flying
cs_CZ: Obrázek letícího ptáka

en: Blog footer
cs_CZ: Zápatí blogu

en: Blog posts with left sidebar
cs_CZ: Blogové příspěvky s levým postranním panelem

en: Blog posts with right sidebar
cs_CZ: Příspěvky v blogu s pravým postranním panelem

en: Built on a solidly designed foundation, Twenty Twenty-Two embraces the idea that everyone deserves a truly unique website. The theme’s subtle styles are inspired by the diversity and versatility of birds: its typography is lightweight yet strong, its color palette is drawn from nature, and its layout elements sit gently on the page. The true richness of Twenty Twenty-Two lies in its opportunity for customization. The theme is built to take advantage of the Site Editor features introduced in WordPress 5.9, which means that colors, typography, and the layout of every single page on your site can be customized to suit your vision. It also includes dozens of block patterns, opening the door to a wide range of professionally designed layouts in just a few clicks. Whether you’re building a single-page website, a blog, a business website, or a portfolio, Twenty Twenty-Two will help you create a site that is uniquely yours.
cs_CZ: Twenty Twenty-Two je postaveno na důkladně navržených základech a vychází z myšlenky, že každý si zaslouží skutečně jedinečné webové stránky. Jemné styly tématu jsou inspirovány rozmanitostí a všestranností ptáků: jeho typografie je jednoduchá, ale výrazná, barevná paleta vychází z přírody a prvky rozvržení sedí na stránce jemně. Skutečný přínos Twenty Twenty-Two spočívá v možnosti přizpůsobení. Šablona je vytvořena tak, aby využívala funkce Úplné úpravy webu představené ve WordPressu 5.9, což znamená, že barvy, typografii a rozvržení každé jednotlivé stránky vašeho webu lze přizpůsobit podle vašich představ. Obsahuje také desítky blokových vzorů, což otevírá dveře k široké škále profesionálně navržených rozvržení na několik kliknutí. Ať už vytváříte jednostránkový web, blog, firemní web nebo portfolio, Twenty Twenty-Two vám pomůže vytvořit web, který bude jedinečně váš.

en: Buy Tickets
cs_CZ: Koupit vstupenky

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Centered header with navigation, social links, and background
cs_CZ: Vycentrované záhlaví s navigací, odkazy na sociální sítě a lososovým pozadím

[ctx: Color name]
en: Background
cs_CZ: Pozadí

[ctx: Color name]
en: Foreground
cs_CZ: Popředí

[ctx: Color name]
en: Primary
cs_CZ: Primární

[ctx: Color name]
en: Secondary
cs_CZ: Sekundární

[ctx: Color name]
en: Tertiary
cs_CZ: Terciární

[ctx: Custom template name]
en: Blank
cs_CZ: Prázdná stránka

[ctx: Custom template name]
en: Page (Large Header)
cs_CZ: Stránka (velké záhlaví)

[ctx: Custom template name]
en: Page (No Separators)
cs_CZ: Stránka (bez oddělovačů)

[ctx: Custom template name]
en: Single Post (No Separators)
cs_CZ: Jednotlivé příspěvky (bez oddělovačů)

en: Dark footer with title and citation
cs_CZ: Tmavá patička s nadpisem a citací

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Default footer
cs_CZ: Výchozí patička

en: Default header
cs_CZ: Výchozí záhlaví

en: Default posts
cs_CZ: Výchozí příspěvky

en: Divider with image and color (dark)
cs_CZ: Rozdělovač s obrázkem a barvou (tmavý)

en: Divider with image and color (light)
cs_CZ: Rozdělovač s obrázkem a barvou (světlo)

[ctx: Duotone name]
en: Default filter
cs_CZ: Výchozí filtr

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and background
cs_CZ: Přední a vedlejší

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and secondary
cs_CZ: Přední a sekundární

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and tertiary
cs_CZ: Prvotní a terciární

[ctx: Duotone name]
en: Primary and background
cs_CZ: Primární a pozadí

[ctx: Duotone name]
en: Primary and secondary
cs_CZ: Primární a sekundární

[ctx: Duotone name]
en: Primary and tertiary
cs_CZ: Primární a terciární

en: Extended Trailer
cs_CZ: Rozšířený trailer

en: Falcon
cs_CZ: Sokol

en: Featured
cs_CZ: Doporučené stránky

en: Featured posts
cs_CZ: Doporučené příspěvky

en: Featuring
cs_CZ: Účinkují:

en: February, 12 2021
cs_CZ: 12. února 2021

[ctx: Font family name]
en: Source Serif Pro
cs_CZ: Zdroj Serif Pro

[ctx: Font family name]
en: System Font
cs_CZ: Systémové písmo

en: Footer with logo and citation
cs_CZ: Zápatí s logem a citací

en: Footer with navigation and citation
cs_CZ: Zápatí s navigací a citací

en: Footer with navigation and copyright
cs_CZ: Zápatí s navigací a autorskými právy

en: Footer with query, featured images, title, and citation
cs_CZ: Zápatí s dotazem, doporučenými obrázky, názvem a citací

en: Footer with query, title, and citation
cs_CZ: Zápatí s dotazem, názvem a citací

en: Footer with social links and copyright
cs_CZ: Zápatí se sociálními odkazy a autorskými právy

en: Footer with text, title, and logo
cs_CZ: Patička s textem, názvem a logem

en: Footer with title, tagline, and social links on a dark background
cs_CZ: Zápatí s nadpisem, sloganem a odkazy na sociální sítě na tmavém pozadí

en: Footers
cs_CZ: Zápatí

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal background to secondary
cs_CZ: Diagonální pozadí k sekundárnímu

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal background to tertiary
cs_CZ: Diagonální pozadí k terciárnímu

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal primary to foreground
cs_CZ: Diagonální primární do popředí

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal secondary to background
cs_CZ: Diagonální sekundární k pozadí

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal tertiary to background
cs_CZ: Diagonální terciární k pozadí

[ctx: Gradient name]
en: Vertical secondary to background
cs_CZ: Vertikální sekundární k pozadí

[ctx: Gradient name]
en: Vertical secondary to tertiary
cs_CZ: Vertikální sekundární k terciárnímu

[ctx: Gradient name]
en: Vertical tertiary to background
cs_CZ: Vertikální terciární k pozadí

en: Grid of image posts
cs_CZ: Mřížka příspěvků s obrázky

en: Grid of posts
cs_CZ: Mřížka příspěvků

en: Grid of posts with left sidebar
cs_CZ: Mřížka příspěvků s levým postranním panelem

en: Header with centered logo
cs_CZ: Záhlaví s vycentrovaným logem

en: Header with centered logo and background
cs_CZ: Záhlaví s vycentrovaným logem a černým pozadím

en: Header with image background
cs_CZ: Hlavička s obrázkovým pozadím

en: Header with image background and overlay
cs_CZ: Záhlaví s obrázkovým pozadím a překrytím

en: Header with tagline
cs_CZ: Záhlaví se sloganem

en: Headers
cs_CZ: Záhlaví

en: Heading and bird image
cs_CZ: Hlavička a obrázek ptáka

en: Help support our growing community by joining at the Pigeon level. Your support will help pay our writers, and you’ll get access to our exclusive newsletter.
cs_CZ: Pomozte podpořit naši rostoucí komunitu tím, že se připojíte na úrovni Holub. Vaše podpora pomůže zaplatit naše autory a získáte přístup k našemu exkluzivnímu newsletteru.

en: Hummingbird
cs_CZ: Kolibřík

en: Hummingbird illustration
cs_CZ: Ilustrace kolibříka

en: Illustration of a bird flying.
cs_CZ: Ilustrace letícího ptáka.

en: Illustration of a bird sitting on a branch.
cs_CZ: Ilustrace ptáka sedícího na větvi.

en: Illustration of a flying bird
cs_CZ: Ilustrace letícího ptáka

en: Illustration of a flying bird.
cs_CZ: Ilustrace letícího ptáka.

en: Image of a bird on a branch
cs_CZ: Obrázek ptáka na větvi

en: Image with caption
cs_CZ: Obrázek s popiskem

en: Irregular grid of posts
cs_CZ: Nepravidelná mřížka příspěvků

en: Join at the Sparrow level and become a member of our flock! You’ll receive our newsletter, plus a bird pin that you can wear with pride when you’re out in nature.
cs_CZ: Přidejte se na úrovni Vrabec a staňte se členem našeho hejna! Budete dostávat náš zpravodaj a navíc ptačí odznak, který můžete hrdě nosit při výletech do přírody.

en: Join my mailing list
cs_CZ: Připojte se k mému mailing listu

en: Join our mailing list
cs_CZ: Připojte se k našemu mailing listu

en: Large header with dark background
cs_CZ: Velké záhlaví s tmavým pozadím

en: Large list of names
cs_CZ: Velký seznam jmen

en: Large post titles
cs_CZ: Velké názvy příspěvků

en: Latest posts
cs_CZ: Nejnovější příspěvky

en: Layered images with duotone
cs_CZ: Vrstvené obrazy s duotónováním

en: Learn More
cs_CZ: Další informace

en: Learn about my process
cs_CZ: Zjistěte více o mém procesu

en: List of events
cs_CZ: Seznam akcí

en: Listen on Spotify
cs_CZ: Poslouchejte na Spotify

en: Listen on iTunes Podcasts
cs_CZ: Poslouchejte na iTunes Podcasty

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Logo and navigation header
cs_CZ: Záhlaví s logem a navigací

en: Logo and navigation header with background
cs_CZ: Záhlaví s logem a navigací na šedém pozadí

en: Logo featuring a flying bird
cs_CZ: Logo s létajícím ptákem

en: Logo, navigation, and offset tagline Header
cs_CZ: Záhlaví s logem, navigací a odsazeným sloganem

en: Logo, navigation, and social links header with background
cs_CZ: Záhlaví s logem, navigací a odkazy na sociální sítě s černým pozadím

en: May 14th, 2022 @ 7:00PM<br>The Vintagé Theater,<br>245 Arden Rd.<br>Gardenville, NH
cs_CZ: 14. května 2022 @ 19:00<br>The Vintagé Theater,<br>245 Arden Rd.<br>Gardenville, NH

en: May 14th, 2022, 6 PM
cs_CZ: 14. května 2022, 18:00 hod.

en: May 16th, 2022, 6 PM
cs_CZ: 16. května 2022, 18:00 hod.

en: May 18th, 2022, 7 PM
cs_CZ: 18. května 2022, 19:00

en: May 20th, 2022, 6 PM
cs_CZ: 20. května 2022, 18:00 hod.

en: Oh hello. My name’s Angelo, and I operate this blog. I was born in Portland, but I currently live in upstate New York. You may recognize me from publications with names like <a href="#">Eagle Beagle</a> and <a href="#">Mourning Dive</a>. I write for a living.<br><br>I usually use this blog to catalog extensive lists of birds and other things that I find interesting. If you find an error with one of my lists, please keep it to yourself.<br><br>If that’s not your cup of tea, <a href="#">I definitely recommend this tea</a>. It’s my favorite.
cs_CZ: Ahoj. Jmenuji se Angelo a provozuji tento blog. Narodil jsem se v Portlandu, ale v současné době žiji na severu státu New York. Možná mě znáte z publikací s názvy jako <a href="#">Orel Beagle</a> a <a href="#">Mourning Dive</a>. Živím se psaním.<br><br>Obvykle tento blog používám ke katalogizaci rozsáhlých seznamů ptáků a dalších věcí, které mě zajímají. Pokud v některém z mých seznamů najdete chybu, nechte si ji prosím pro sebe.<br><br>Pokud to není váš šálek čaje, <a href="#">určitě doporučuji tento čaj</a>. Je to můj oblíbený.

en: Oh hello. My name’s Angelo, and you’ve found your way to my blog. I write about a range of topics, but lately I’ve been sharing my hopes for next year.
cs_CZ: Ahoj. Jmenuji se Angelo a našli jste cestu na můj blog. Píšu o různých tématech, ale v poslední době se s vámi dělím o své naděje na příští rok.

en: Oh hello. My name’s Doug, and you’ve found your way to my website. I’m an avid bird watcher, and I also broadcast my own radio show on Tuesday evenings at 11PM EDT.
cs_CZ: Ahoj. Jmenuji se Doug a našli jste cestu na mé webové stránky. Jsem vášnivý pozorovatel ptáků a také vysílám svůj vlastní rozhlasový pořad v úterý večer ve 23:00 EDT.

en: Oh hello. My name’s Edvard, and you’ve found your way to my website. I’m an avid bird watcher, and I also broadcast my own radio show every Tuesday evening at 11PM EDT. Listen in sometime!
cs_CZ: Ahoj. Jmenuji se Edvard a našli jste cestu na mé webové stránky. Jsem vášnivý pozorovatel ptáků a také každé úterý večer ve 23:00 EDT vysílám svůj vlastní rozhlasový pořad. Poslechněte si ho někdy!

en: Oh hello. My name’s Emery, and you’ve found your way to my website. I’m an avid bird watcher, and I also broadcast my own radio show on Tuesday evenings at 11PM EDT.
cs_CZ: Ahoj. Jmenuji se Emery a našli jste cestu na mé webové stránky. Jsem vášnivý pozorovatel ptáků a také vysílám vlastní rozhlasový pořad v úterý večer ve 23:00 EDT.

en: Oh hello. My name’s Jesús, and you’ve found your way to my website. I’m an avid bird watcher, and I also broadcast my own radio show on Tuesday evenings at 11PM EDT.
cs_CZ: Ahoj. Jmenuji se Jesús a našli jste cestu na mé webové stránky. Jsem vášnivý pozorovatel ptáků a také vysílám svůj vlastní rozhlasový pořad v úterý večer ve 23:00 EDT.

en: POSTS
cs_CZ: PŘÍSPĚVKY

en: Page layout with image and text
cs_CZ: Rozložení stránky s obrázkem a textem

en: Page layout with image, text and video
cs_CZ: Rozložení stránky s obrázkem, textem a videem

en: Page layout with two columns
cs_CZ: Rozložení stránky se dvěma sloupci

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Painting of ducks in the water.
cs_CZ: Malba kachen ve vodě.

en: Pigeon
cs_CZ: Holub

en: Play a leading role for our community by joining at the Falcon level. This level earns you a seat on our board, where you can help plan future birdwatching expeditions.
cs_CZ: Hrajte vedoucí roli pro naši komunitu tím, že se připojíte na úrovni Sokola. Tato úroveň vám zajistí místo v naší radě, kde můžete pomáhat plánovat budoucí výpravy za ptáky.

en: Poster with right sidebar
cs_CZ: Plakát s pravým postranním panelem

en: Pricing table
cs_CZ: Cenová tabulka

en: Purchase my work
cs_CZ: Zakupte si mou práci

en: Query
cs_CZ: Dotaz

en: Read about me
cs_CZ: Přečtěte si o mně

en: Read more
cs_CZ: Přečtěte si více

en: SCREENING
cs_CZ: PROJEKCE

en: Screening
cs_CZ: Projekce

en: Search
cs_CZ: Vyhledat

en: Simple blog posts
cs_CZ: Jednoduché příspěvky na blogu

en: Simple dark about page
cs_CZ: Jednoduchá temná stránka o

en: Small header with dark background
cs_CZ: Malé záhlaví s tmavým pozadím

en: Sparrow
cs_CZ: Vrabec

en: Speaker Series
cs_CZ: Série přednášek

[ctx: Style variation name]
en: Blue
cs_CZ: Modré

[ctx: Style variation name]
en: Pink
cs_CZ: Růžové

[ctx: Style variation name]
en: Swiss
cs_CZ: Švýcarské

en: Subscribe callout
cs_CZ: Výzva k odběru

en: Support my studio
cs_CZ: Podpořte mé studio

en: Support the show
cs_CZ: Podpořte pořad

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Take a class
cs_CZ: Přihlaste se do kurzu

[ctx: Template part name]
en: Footer
cs_CZ: Zápatí

[ctx: Template part name]
en: Header
cs_CZ: Záhlaví

[ctx: Template part name]
en: Header (Dark, large)
cs_CZ: Záhlaví (tmavé, velké)

[ctx: Template part name]
en: Header (Dark, small)
cs_CZ: Záhlaví (tmavé, malé)

en: Text-based grid of posts
cs_CZ: Textová mřížka příspěvků

en: Text-only header with background
cs_CZ: Pouze textové záhlaví se zeleným pozadím

en: Text-only header with tagline and background
cs_CZ: Pouze textové záhlaví se sloganem a černým pozadím

en: This page could not be found. Maybe try a search?
cs_CZ: Tato stránka nebyla nalezena. Možná zkuste vyhledávání?

en: Title and button header
cs_CZ: Hlavička s nadpisem a tlačítkem

en: Title, navigation, and social links header
cs_CZ: Záhlaví s nadpisem, navigací a sociálními odkazy

en: Two images with text
cs_CZ: Dva obrázky s textem

en: Video trailer
cs_CZ: Video upoutávka

en: Video with header and details
cs_CZ: Video s titulkem a podrobnostmi

en: WELCOME
cs_CZ: VÍTEJTE

en: Watch birds<br>from your inbox
cs_CZ: Sledujte ptáky<br>ze své e-mailové schránky

en: Watch our videos
cs_CZ: Sledujte naše videa

en: We are a rogue collective of bird watchers. We’ve been known to sneak through fences, climb perimeter walls, and generally trespass in order to observe the rarest of birds.
cs_CZ: Jsme nepoctivý kolektiv pozorovatelů ptáků. Jsme známí tím, že se plížíme přes ploty, přelézáme obvodové zdi a obecně se dopouštíme přestupků, abychom mohli pozorovat ty nejvzácnější ptáky.

en: Welcome to<br>the Aviary
cs_CZ: Vítejte na stránkách<br>The Aviary

en: Wide image with introduction and buttons
cs_CZ: Široký obrázek s úvodem a tlačítky

en: https://wordpress.org/
cs_CZ: https://cs.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/themes/twentytwentytwo/
cs_CZ: https://cs.wordpress.org/themes/twentytwentytwo/

[ctx: label]
en: Search
cs_CZ: Vyhledávání

en: the WordPress team
cs_CZ: Vývojáři WordPressu (a překladatelé)

en: © Site Title
cs_CZ: © Název webu
