Themes - Twenty Fifteen - en to cs_CZ translation catalogue (58 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
cs_CZ: Twenty Fifteen (2015) je nová výchozí šablona pro WordPress, kterou můžete použít zejména na osobní weby (a obecně blogování). Čistá a jasná grafika působí srozumitelně a přehledně, z typografického hlediska zase určitě oceníte dobře čitelný text a dostatečný kontrast. Jednoduchý a přímočarý vzhled také usnadňuje použití v rozmanitých jazykových verzích. Šablona se umí automaticky přizpůsobit zařízením s různou velikostí a byla tak navržena už od samého počátku, takže je hlavní obsah směřován na střed webu, a to bez ohledu na to, zda návštěvník přichází z mobilu, tabletu, notebooku nebo klasického počítače.

note: translators: %s: post title
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
cs_CZ: Napsat komentář<span class="screen-reader-text"> pro text s názvem %s</span>

en: Previous post:
cs_CZ: Předchozí příspěvek:

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Next post:
cs_CZ: Následující příspěvek:

en: Next
cs_CZ: Pokračovat

en: Search Results for: %s
cs_CZ: Výsledky vyhledávání pro: %s

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
cs_CZ: Původní velikost:

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
cs_CZ: Štítky:

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
cs_CZ: Rubriky:

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
cs_CZ: Autor:

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
cs_CZ: Publikováno:

[ctx: Used before post format.]
en: Format
cs_CZ: Formát:

en: Featured
cs_CZ: Doporučujeme

en: Newer Comments
cs_CZ: Novější komentáře

en: Older Comments
cs_CZ: Starší komentáře

en: Comment navigation
cs_CZ: Navigace pro komentáře

en: Blue
cs_CZ: Modrá

en: Purple
cs_CZ: Purpurová

en: Pink
cs_CZ: Růžová

en: Yellow
cs_CZ: Žlutá

en: Dark
cs_CZ: Tmavá

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Header and Sidebar Background Color
cs_CZ: Barva pozadí pro záhlaví a postranní panel

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
cs_CZ: Nastavení bude použito pro postranní panel pouze na dostatečně širokých zařízeních, jinak se projeví pouze v samotném záhlaví.

en: Header and Sidebar Text Color
cs_CZ: Barva textu pro záhlaví a postranní panel

en: Base Color Scheme
cs_CZ: Barevné schéma šablony

en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
cs_CZ: Šablona Twenty Fifteen vyžaduje alespoň WordPress 4.1, zatímco aktuálně používáte starší verzi %s. Nejdříve proveďte prosím aktualizaci a potom to můžete zkusit znovu.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
cs_CZ: <span class="meta-nav">Přiřazeno:</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
cs_CZ: Další obrázek

en: Previous Image
cs_CZ: Předchozí obrázek

en: Menu and widgets
cs_CZ: Menu a widgety

en: Skip to content
cs_CZ: Přejít k obsahu webu

en: collapse child menu
cs_CZ: Skrýt podřazené položky

en: expand child menu
cs_CZ: Zobrazit podřazené položky

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
cs_CZ: Rozmístěné widgety se budou okamžitě zobrazovat v postranním panelu.

en: Widget Area
cs_CZ: Oblast pro widgety

en: Social Links Menu
cs_CZ: Menu pro sociální sítě

en: Primary Menu
cs_CZ: Základní navigační menu

en: Proudly powered by %s
cs_CZ: Používáme %s (v češtině).

note: #-#-#-#-#  twentyfifteen.pot (Twenty Fifteen 1.8)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
cs_CZ: https://cs.wordpress.org/

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
cs_CZ: Patrně jste chtěli na webu zobrazit něco, co se zde bohužel nenachází. Můžete ale ještě zkusit vyhledávání pomocí zadaného klíčového slova.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
cs_CZ: Omlouváme se, ale hledaný výraz nebyl na webu nalezen. Zkuste to prosím znovu s nějakým jiným klíčovým slovem.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
cs_CZ: Chystáte se publikovat svůj první příspěvek? <a href="%1$s">Můžete začít rovnou zde</a>.

en: Nothing Found
cs_CZ: Nenalezeno

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Pages:
cs_CZ: Stránky:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
cs_CZ: Pokračování textu %s

en: Comments are closed.
cs_CZ: Komentáře nejsou povoleny.

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
cs_CZ[0]: 1 komentář u &bdquo;%2$s&ldquo;
cs_CZ[1]: %1$s komentáře u &bdquo;%2$s&ldquo;
cs_CZ[2]: %1$s komentářů u &bdquo;%2$s&ldquo;

en: View all posts by %s
cs_CZ: Zobrazit všechny příspěvky, jejichž autorem je %s

en: Published by
cs_CZ: Autor

en: Page
cs_CZ: Stránka:

en: Next page
cs_CZ: Následující stránka

en: Previous page
cs_CZ: Předchozí stránka

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
cs_CZ: Patrně jste chtěli zobrazit stránku, která se na webu bohužel nenachází. Můžete ale zkusit vyhledávání pomocí zadaného klíčového slova.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
cs_CZ: Omlouváme se, ale stránka nebyla nalezena.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
cs_CZ: Vývojáři WordPressu (a překladatelé)
