Plugins - Duplicate Post - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (72 entries)

en: Current user is not allowed to copy posts.
cs_CZ: Aktuální uživatel nemá oprávnění kopírovat posty.

en: Check out the new documentation
cs_CZ: Podívejte se na novou dokumentaci

en: Serving the WordPress community since November 2007.
cs_CZ: Slouží komunitě WordPressu od listopadu 2007

en: Duplicate Post turns 10!
cs_CZ: Duplicate Post slaví 10 let!

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
cs_CZ: toto chcete mít pravděpodobně vypnuté, pokud však nemáte velmi speciální požadavky

en: Help me develop the plugin and provide support by <a href="%s">donating even a small sum</a>.
cs_CZ: Pomozte mi tento plugin vyvíjet a poskytovat k němu podporu <a href="%s">darováním byť jen symbolické částky</a>.

en: Show update notice
cs_CZ: Zobrazit oznámení o aktualizaci

en: Menu order
cs_CZ: Aktuální pořadí

en: Author
cs_CZ: Autor

[ctx: post format]
en: Format
cs_CZ: Formát

en: Template
cs_CZ: Šablona

en: Support Forum
cs_CZ: Fórum podpory

en: Donate whatever sum you choose, even just 10¢.
cs_CZ: Darujte jakoukoli částku.

en: Bulk Actions
cs_CZ: Hromadné akce

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
cs_CZ: Můžete použít * pro nulové nebo více alfanumerických znaků nebo podtržítka: např. pole

en: Featured Image
cs_CZ: Náhledový obrázek

en: Help me develop the plugin, add new features and improve support!
cs_CZ: Pomozte mi rozvíjet plugin, přidávat nové funkce a zlepšit podporu!

en: Please <a href="%s">review the settings</a> to make sure it works as you expect.
cs_CZ: <a href="%s">Zkontrolujte nastavení</a> a ujistěte se, že vše funguje tak, jak očekáváte.

en: %s item copied. | %s items copied.
cs_CZ[0]: %s položka byla zkopírována.
cs_CZ[1]: %s položky byly zkopírovány.
cs_CZ[2]: %s položek bylo zkopírováno.

en: Show/hide private taxonomies
cs_CZ: Zobrazit/skrýt soukromé taxonomie

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors
cs_CZ: Neoprávnění uživatelé a návštěvníci budou moci vidět hesla a obsahy příspěvků chráněných heslem.

en: You can also use the template tag duplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id ). More info <a href="%s">here</a>
cs_CZ: Můžete také použít šablonu značky duplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id ). Více info <a href="%s">zde</a>

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements
cs_CZ: Zda jsou odkazy zobrazeny pro vlastní typy příspěvků registrovaných šablonami, nebo jestli pluginy závisí na jejich použití běžných prvků uživatelského rozhraní WordPressu

en: except pingbacks and trackbacks
cs_CZ: kromě pingbacků a trackbacků

en: Display
cs_CZ: Zobrazení

en: Permissions
cs_CZ: Oprávnění

en: What to copy
cs_CZ: Co kopírovat

en: Slug
cs_CZ: Název v URL

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
cs_CZ: Přidejte toto číslo k původnímu pořadí menu (prázdné nebo nula pro zachování hodnoty)

en: Increase menu order by
cs_CZ: Zvýšit pořadí menu o

en: Untitled
cs_CZ: Bez názvu

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Post/page elements to copy
cs_CZ: Části příspěvků/stránek, které
    se budou kopírovat

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Children
cs_CZ: Potomek

en: Attachments
cs_CZ: Přílohy

en: Excerpt
cs_CZ: Stručný obsah

en: Title
cs_CZ: Název

en: Status
cs_CZ: Aktualita

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Dismiss this notice.
cs_CZ: Skrýt toto upozornění.

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
cs_CZ: Kopírování toho typu příspěvku není povoleno v nastavení

en: Enable for these post types
cs_CZ: Povolit pro tyto typy příspěvků

en: Select the post types you want the plugin to be enabled
cs_CZ: Vyberte typy příspěvků pro které chcete mít plugin aktivní

en: Clone this item
cs_CZ: Klonovat tuto položku

en: Copy creation failed, could not find original:
cs_CZ: Vytvoření kopie selhalo, nemohu nalézt originál:

en: Copy to a new draft
cs_CZ: Kopírovat jako koncept

en: Do not copy these fields
cs_CZ: Nekopírovat tyto uživatelská pole

en: Do not copy these taxonomies
cs_CZ: Nekopírovat tyto taxonomie

en: Donate
cs_CZ: Přispět

en: Duplicate Post Options
cs_CZ: Možnosti duplikace příspěvku

en: No post to duplicate has been supplied!
cs_CZ: Nebyl poskytnut příspěvek k duplikování!

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Select the taxonomies you don't want to be copied
cs_CZ: Vyberte taxonomie, které nechcete zkopírovat

en: Title suffix
cs_CZ: Přípona titulku

en: Translate
cs_CZ: Přeložit

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Admin bar
cs_CZ: Administrátorském panelu

en: Clone
cs_CZ: Duplikovat

note: Description of the plugin/theme
en: Clone posts and pages.
cs_CZ: Klonuje příspěvky a stránky.

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied
cs_CZ: Čárkami oddělený seznam metadat, které nesmí být zkopírovány

en: Edit screen
cs_CZ: Stránce úprav

en: New Draft
cs_CZ: Nový koncept

en: Post list
cs_CZ: Seznamu příspěvků

en: Roles allowed to copy
cs_CZ: Kdo může kopírovat

en: Show links in
cs_CZ: Zobrazit odkazy v

en: Title prefix
cs_CZ: Předpona názvu

en: Warning: users will be able to copy all posts, even those of other users
cs_CZ: Varování: Uživatelé budou moci kopírovat veškeré píspěvky, i ty od ostatních uživatelů

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
cs_CZ: Přípona která bude přidána po názvu, např. "(dup)" (nepovinné)

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
cs_CZ: Předpona která bude přidána před název, např. "Kopie" (nepovinné)
